قوانین و مقررات


الف- شرایط ثبت نام


شرایط سنی

برگزاری تورهای گردشگری محدودیت سنی را شامل نمی شود و تابع قوانین راه آهن جمهوری اسلامی ایران می باشد.

تعداد ثبت نام

ثبت نام می تواند به صورت بلیط یکنفره، چند نفره و یا رزرواسیون کل قطار باشد.

رزرواسیون

با توجه به اینکه بلیط به صورت اینترنتی خریداری می شود، انتخاب کالا و سبد خرید به عنوان رزرو بلیط در نظر گرفته شده و مدت رزرو بلیط قطار 12 ساعت اعتبار دارد. 48 ساعت قبل از حرکت قطار کلیه رزروها (سبدهای خرید بلاتکلیف) اعتبار ندارند.

شروع و پایان ثبت نام

شروع رزرواسیون و ثبت نام از تاریخ اعلام تور در سایت شرکت و پایان آن حداکثر تا ساعت 12:30 روز ماقبل حرکت قطار می باشد ( جهت صدور بلیط، بیمه و تأمین و تدارک پذیرایی)

صدور بلیط

قبل از صدور بلیط، ثبت نام در سامانه ( باشگاه اعضا) و ارائه ایمیل الزامی می باشد. برای هر سفارش بلیط، مشخصات سفارش شامل کد سفارش، کد بلیط و اطلاعات متقاضی به صورت پیش فاکتور / فاکتور نهایی صادر شده و از طریق ایمیل و پیام کوتاه برای وی صادر می شود.

اطلاعات الزامی ثبت نام کنندگان

اطلاعات الزامی شامل نام ، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد برای یکایک مسافرین و شماره تماس برای ثبت کننده بلیط می باشد.


ب- شرایط استفاده از قطار


تطابق اطلاعات شخصی

اطلاعات شخصی ثبت شده در سایت می بایست با اطلاعات ارائه شده ( نام ، نام خانوادگی، کد ملی و سال تولد) با کارت ملی تطابق داشته باشد. در غیر اینصورت بلیط صادر نمی شود.

حضور به موقع

هر یک از مسافرین می بایست 30 دقیقه قبل از حرکت قطار در ایستگاه راه آهن حضور داشته باشند. زمان سوار شدن در قطار در ایستگاه راه آهن اطلاع رسانی می شود.


ج- شرایط استرداد بلیط:


در صورت انصراف مسافر تا 48 ساعت قبل از شروع حرکت قطار 90 درصد، تا ساعت 12 ظهر روز قبل از حرکت قطار ، 70 درصد از مبلغ بلیط بازگردانده می شود.

در صورت لغو سفر و یا هرگونه مشکل از طرف شرکت راهیان عصر دایا، اطلاع رسانی به مسافر داده شده و حداکثر تا 72 ساعت، مبلغ بلیط به مسافر عودت داده می شود.

در صورت انصراف مسافرین بعد از ساعت 12 روز قبل از حرکت قطار، هیچ مبلغی برگشت داده نمی شود

در صورتی که مسافر از کد تخفیف استفاده نماید و سفارش را لغو نماید، کد تخفیف باطل خواهد شد.


د- حریم خصوصی


تعهدات شرکت راهیان عصر دایا

اطلاعات مسافرین نزد شرکت راهیان عصر دایا محفوظ بوده و این شرکت تعهد می نماید که تمام تلاش خود را جهت محافظت از آنها بعمل آورد.

راهیان عصر دایا تعهد می نماید از در اختیار قراردادن اطلاعات مسافرین به افراد حقیقی و حقوقی (مگر با مجوز رسمی از مراجع قضائی) خودداری نماید.

عدم استفاده از دارایی های معنوی

استفاده از مطالب ، لوگو، تصاویر، کلیپ های ویدئویی، آیکون ها و ... استفاده شده در وب سایت شرکت راهیان عصر دایا، بدون کسب اجازه از این شرکت قابلیت پیگیری قانونی دارد.

حفظ نام کاربری و اسم رمز

برای هریک از اعضا، نام کاربری و اسم رمز تخصیص داده شده که قابلیت تغییر اسم رمز وجود دارد، هریک از اعضا موظف به حفظ نام کاربری و اسم رمز خویش بوده و در صورتی که اسم رمز و نام کاربری در اختیار دیگران قرار گیرد شرکت راهیان عصر دایا هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.


و- مدیریت ارتباطات


مرجع رسمی ثبت نام

مرجع رسمی ثبت نام سایت www.railgardi.com و یا شماره تماس 09100192966 می باشد. شرکت راهیان عصر دایا مرجع دیگری جهت ثبت نام تورها و مسافرین ندارد.

کسب اطلاعات ثبت نام، تورهای گردشگری از سایت

اطلاعات لازم در سایت www.railgardi.com به صورت پست خبری جهت اطلاع رسانی درج شده تا مراجعین بتوانند از آنها استفاده نمایند. مراجعیت می توانند پرسشهای خود را در بخش تماس با ما www.railgardi.com وارد نموده و بخش پشتیانی شرکت راهیان عصر دایا در کمتر از 24 ساعت از طریق ایمیل پاسخگو خواهند بود.

خبرنامه

هریک از اعضا می توانند درخواست دریافت خبرنامه نموده تا به صورت ایمیل و یا پنل پیام کوتاه آخرین اخبار شرکت در اختیار آنها قرار گیرد. در صورت نیاز اعضا می توانند دریافت خبرنامه را غیر فعال نمایند


ی- فورس ماژور (قهریه)


در صورت بروز هرگونه مسائل خارج از کنترل مانند سیل، زلزله، آتش سوزی که خارج از کنترل شرکت راهیان عصر دایا می باشد، مسئولیتی را متوجه این شرکت نمی کند ولی شرکت راهیان عصر دایا تمامی تلاش خود را جهت افزایش رضایت مشتریان خواهد نمود.

از آخرین رویدادهای ریل گردی با خبر شوید

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید