ریل‎گردی چطور متولد شد

مجموعه "ریل گردی" همگام با گسترش قطارهای گردشگری در دنیا و با بهره مندی از تیم اجرایی مجرب و همکاری و مشاوره اساتید و کارشناسان گردشگری داخلی و بین المللی ، پروژه گردشگری راه آهن را با همکاری شرکت راهیان عصر دایا و شرکت قطارهای مسافری رجا و اخذ مجوز از راه آهن جمهوری اسلامی ایران راه اندازی نمود.

«ریل گردی» افتخار دارد به عنوان مجری و برگزار کننده قطار گردشگری، میزبان گردشگران، خانواده ها، سازمان ها و شرکت ها بوده و سفرهای به یاد ماندنی و خاطره انگیزی را در قطارگردشگری فراهم نماید.

 

                                                                                                        

دیگر مطا لب ریل گردی

گردش روی ریل تاریخ
14/شهر/1398

گردش در مسیر ریل‌ها در ایران حركت نوپایی است. دو سال است كه یكی از جذاب‌ترین مسیر تورهای یكروزه با قطار گردشگری از ایستگاه راه‌آهن تهران تا سوادكوه و جنگل شیرگاه، راه‌اندازی شده است. مسافران ریل‌گردی در این سفر، راهی تونل زمان می‌شوند. آنها هیچ وقت، طعم هیجان ایستادن بر فراز «پل پیروزی» را فراموش نمی‌كنند...

ادامه مطلب
نخستین قطار گردشگری گیلان
31/ارد/1398

نخستین قطار گردشگری ایران به سمت گیلان فرصتی فراهم می کند تا مسافران، مهمانِ اولین موزه فضای باز ایران باشند. موزه ای در سراوان که خاطره های آغشته به حال و فضای روستایی گیلان را با همان کاهگل ها ، ایوان های فیروزه ای و چوب و دود زنده میکند.

ادامه مطلب
پایتخت گلاب ایران
30/ارد/1398

قمصر پایتخت گلاب ایران در جنوب کاشان در این فصل مهمان چشمانی است که مشتاق تماشای باغ های گل محمدی هستند و اگر هوا زودگرم نشود، تا اوایل خرداد ماه، فرصت تماشای فصل گلابگیری هست.

ادامه مطلب
از آخرین رویدادهای ریل گردی با خبر شوید

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید