ماموریت، چشم انداز و ارزش ها

مأموریت: 

سفر با ما خاطره انگیزترین و ماندگارترین لحظات از گردشگری با قطار می باشد.

 

 

 

چشم انداز (در سال 1404)

ما بزرگترین و با کیفیت ترین شرکت گردشگری با قطار در داخل و فراسوی مرزهای کشورمان ایران خواهیم بود

 

 

 

 

ارزشهای ما:

♦ مشتریان ما همانند خانواده ما هستند بنابراین تلاش می کنیم تا آنها طی سفر با ما احساس راحتی، امنیت و شادی داشته باشند.

♦ همکاران ما یک محیط امن و دلپذیر برای ارائه خدمات به مشتریان ارائه می نمایند بنابراین آنها شایسته احترام و قدردارنی از سوی مدیران و سهامداران می باشند

♦ توسعه صنعت گردشگری با قطار در کشور عزیزمان در سایه تلاش و کارصادقانه با رویکرد حفظ محیط زیست پایدار به دست می آید

♦ ما یک تیم هوشمند، خلاق و با کیفیت از افراد مجرب فنی، راهنمایان تور، مشاورین ، اساتید و کارشناسان صنعت گردشگری و صنعت ریلی هستیم که در کنار هم با هدف افزایش رضایت مشتریان، از طریق طراحی،برنامه ریزی و اجرای طرح های نوین گردشگری ریلی کسب و کار خود را رونق می بخشیم. 

دیگر مطا لب ریل گردی

گردش روی ریل تاریخ
14/شهر/1398

گردش در مسیر ریل‌ها در ایران حركت نوپایی است. دو سال است كه یكی از جذاب‌ترین مسیر تورهای یكروزه با قطار گردشگری از ایستگاه راه‌آهن تهران تا سوادكوه و جنگل شیرگاه، راه‌اندازی شده است. مسافران ریل‌گردی در این سفر، راهی تونل زمان می‌شوند. آنها هیچ وقت، طعم هیجان ایستادن بر فراز «پل پیروزی» را فراموش نمی‌كنند...

ادامه مطلب
نخستین قطار گردشگری گیلان
31/ارد/1398

نخستین قطار گردشگری ایران به سمت گیلان فرصتی فراهم می کند تا مسافران، مهمانِ اولین موزه فضای باز ایران باشند. موزه ای در سراوان که خاطره های آغشته به حال و فضای روستایی گیلان را با همان کاهگل ها ، ایوان های فیروزه ای و چوب و دود زنده میکند.

ادامه مطلب
پایتخت گلاب ایران
30/ارد/1398

قمصر پایتخت گلاب ایران در جنوب کاشان در این فصل مهمان چشمانی است که مشتاق تماشای باغ های گل محمدی هستند و اگر هوا زودگرم نشود، تا اوایل خرداد ماه، فرصت تماشای فصل گلابگیری هست.

ادامه مطلب
از آخرین رویدادهای ریل گردی با خبر شوید

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید