با ایده پردازان ریل گردی آشنا شویم

 

«علیرضا دشتی» طراح، ایده پرداز و مدیر مجموعه ریل گردی، از تجربه سالها فعالیت در زمینه مدیریت پشتیبانی و اجرایی صنعت حمل و نقل ریلی برخوردار است. دشتی به لطف رشته اصلی فعالیت خود که «مدیریت بازرگانی» است، با حوزه های مختلف کسب و کار آشنایی دارد و این تجربه بیشتر به کمک «ریل‎گردی» آمد. وی متولد آبان 1358 است.

دشتی معتقد است باوجود اقلیم متنوع در کشور و میزان دسترسی شهرها به راه آهن بعنوان برترین نوع حمل و نقل ایمن، گردشگری راه آهن بعنوان بعد سوم کارایی صنعت حمل و نقل ریلی علی رغم اقدامات موثری که طی سال های اخیر در کشور صورت گرفته، مغفول مانده و از ظرفیت این بخش همسو با تقاضای بازار، استفاده لازم صورت نگرفته است.

ایشان بعنوان کارآفرین طرح های متعددی در حوزه های مختلف کسب و کار ارائه نموده که از مهمترین آنها در حوزه گردشگری، مطالعه و بررسی طرح راه اندازی "اولین قطار گردشگری لوکس پارسی با امکانات فنی و رفاهی هتل خواب"، طرح اقامت ساحلی "پلاژ واگن"، طرح راه اندازی "کافه واگن" شهری و برون شهری، طرح راه اندازی "اپلیکیشن رستوران قطار"، طرح راه اندازی "سامانه همقطار"، طرح ملی اردوهای ایمن دانش آموزی، طرح "سفریار" اپلیکیشن یارانه فراغت کارکنان و... می باشد.

 

 

دیگر مطا لب ریل گردی

گردش روی ریل تاریخ
14/شهر/1398

گردش در مسیر ریل‌ها در ایران حركت نوپایی است. دو سال است كه یكی از جذاب‌ترین مسیر تورهای یكروزه با قطار گردشگری از ایستگاه راه‌آهن تهران تا سوادكوه و جنگل شیرگاه، راه‌اندازی شده است. مسافران ریل‌گردی در این سفر، راهی تونل زمان می‌شوند. آنها هیچ وقت، طعم هیجان ایستادن بر فراز «پل پیروزی» را فراموش نمی‌كنند...

ادامه مطلب
نخستین قطار گردشگری گیلان
31/ارد/1398

نخستین قطار گردشگری ایران به سمت گیلان فرصتی فراهم می کند تا مسافران، مهمانِ اولین موزه فضای باز ایران باشند. موزه ای در سراوان که خاطره های آغشته به حال و فضای روستایی گیلان را با همان کاهگل ها ، ایوان های فیروزه ای و چوب و دود زنده میکند.

ادامه مطلب
پایتخت گلاب ایران
30/ارد/1398

قمصر پایتخت گلاب ایران در جنوب کاشان در این فصل مهمان چشمانی است که مشتاق تماشای باغ های گل محمدی هستند و اگر هوا زودگرم نشود، تا اوایل خرداد ماه، فرصت تماشای فصل گلابگیری هست.

ادامه مطلب
از آخرین رویدادهای ریل گردی با خبر شوید

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید